Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları

Mimarlar Odası Muğla Şubesi forum sayfası üzerinden kişiler tarafından yapılan işlemlerin ve bu işlemlerde kullanılan bilgilerin güvenliğini sağlamak açısından temel olarak görülen kurallar aşağıda belirtilmiştir. Tüketici Akademisi sistem ve görsel altyapısının güvenilir bir şekilde kişilere sunulmasıyla ilgili ihtiyaç duyulan önlemleri yerine getirmiştir.

 

Kişisel Verilerin Güvenliği

Kullanıcıların Mimarlar Odası Muğla Şubesi Forum Sayfasında sunulan hizmetlere erişimi ve kişisel bilgileri güncelleme amaçlarıyla Mimarlar Odası Muğla Şubesinin paylaştığı bilgileri, yalnızca Mimarlar Odası Muğla Şubesi tarafından görevlendirilmiş ve sisteme erişim ve görüntüleme hakkı olan sistem yöneticileri tarafından yalnızca Mimarlar Odası Muğla Şubesi sisteminin güvenliğini ve tutarlılığını sağlamaya yönelik kullanılabilir.

Kişilerin, Mimarlar Odası Muğla Şubesi ile paylaşmış olduğu bilgiler, kişilerin onayı dışında ya da yargı kararı ve/veya yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşa hiçbir nedenden ötürü paylaşılmayacak ya da verilmeyecektir. Yasal düzenlemelerle bu bilgilerin açıklanmasını gerektiren bir durum tekâmül etmediği sürece hiçbir istisna ile bu bilgiler açıklanmayacaktır.